Верховна Рада обрала новий Уряд України

www.kmu.gov.uaУ вівторок, 2 грудня, новообраний Уряд України склав присягу члена Кабінету Міністрів України. Присягу з трибуни Парламенту зачитав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Члени Уряду, відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України», скріпили присягу підписами.
На посаду Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ призначений Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури – В’ячеслав Кириленко, Віце-прем’єр-міністра – Валерія Вощевського, Міністра Кабінету Міністрів – Ганну Онищенко. Міністром охорони здоров’я України призначений Олександр Квіташвілі, Міністром економічного розвитку і торгівлі України – Айварас Абромавічус, Міністром фінансів України – Наталія Яресько, Міністром освіти і науки України – Сергій Квіт, Міністром енергетики та вугільної промисловості України – Володимир Демчишин, Міністром внутрішніх справ України – Арсен Аваков, Міністром юстиції України – Павло Петренко, Міністром молоді та спорту України – Ігор Жданов, Міністром екології та природних ресурсів України – Ігор Шевченко, Міністром аграрної політики і продовольства України – Олексій Павленко, Міністром соціальної політики України – Павло Розенко, Міністром інфраструктури України – Андрій Пивоварський, Міністром інформаційної політики України – Юрій Стець.

Міністром закордонних справ України Верховна Рада назначила Павла Клімкіна, а Міністром оборони України – Степана Полторака.

Після голосування в Парламенті за призначення членів Кабінету Міністрів, за що віддали голоси 288 народних депутатів, Глава Уряду висловив подяку Парламенту України: «Разом ми подолаємо всі труднощі, і певен, що те, на що сподіваються мільйони українців, буде нами виконано».

«У нас складна, історична місія. Але історична відповідальність дає сторичні шанси. У нас – історичний шанс створити нову Україну, і ми цей шанс не просто використаємо – ми його виконаємо», – сказав Арсеній Яценюк.

Він зачитав присягу члена Кабінету Міністрів України: «Усвідомлюючи високу відповідальність члена Кабінету Міністрів України, урочисто присягаю на вірність Українському народові. Зобов’язуюся додержуватися Конституції України та законів України, зміцнювати суверенітет і незалежність України, обстоювати права і свободи людини та громадянина, дбати про добробут Українського народу, сталий демократичний розвиток суспільства».

«Вступаю на посаду Прем’єр-міністра, і Уряд приступає до виконання своїх обов’язків», – сказав Арсеній Яценюк.

Після цього Верховна Рада України проголосувала за складання депутатських повноважень у зв’язку з призначенням до складу Кабінету Міністрів Арсенія Яценюка, Арсена Авакова, Валерія Вощевського, Ігоря Жданова, Сергія Квіта, В’ячеслава Кириленка, Павла Розенка, Юрія Стеця, Павла Петренка.