Василь Губаль закликав “земельників” області та місцеве самоврядування дбати про закарпатців – місцевих інвесторів

17121401Звернення, з якими голова Закарпатської ОДА на великій нараді із земельних питань звернувся до представників відповідних служб районів і області загалом, було доволі емоційним.
“Як ми хазяйнуємо? Ужгородщина, Мукачівщина, Берегівщина – земля обробляється, чималі площі використовуються для сільського господарства. В інших районах – гірше. Земля пустує. На Хустщині, Тячівщині маємо чи не найгіршу ситуацію. А чому? Бо людям, які готові працювати, чинять перешкоди. Служби не сприяють, не інформують ані інвесторів, ані пайовиків про їхні можливості, про перспективи. Люди не знають законів, своїх прав, як усе оформити. Подбайте про це! Панове – ми чекаємо закордонного інвестора? А чому не нашого? Наш, місцевий, не приходить, бо його “футболять”. Це неприпустимо. Змінюйте підходи в роботі – будь відкриті людям, відверті, і працюйте в інтересах краю, громади. Якщо є люди, готові працювати, створювати робочі місця, обробляти землю – це добре, їм треба допомогти, сприяти” – сказав Василь Губаль.
Порушуючи тему розпаювань, керівник краю “пройшовся” районами області, “роздавши на горіхи” відповідальним на місцях, закликав негайно змінювати підходи в роботі. У голови ОДА питання і до служб у гірських районах: “Полонини роздані, а користь яка людям?” – нарікає Василь Губаль, а також ставить питання до господарювання в інших адміністративних одиницях краю, у тому числі найбільших містах – передовсім Ужгороді. Відтепер зустрічі із “земельниками”, де служби доповідатимуть про зрушення, результати в роботі з людьми, відбуватимуться регулярно, з вимогою конкретних відповідей.

Прес-служба Закарпатської ОДА