В Закарпатській ОДА відзначили працівників сфери торгівлі області

Сьогодні, 28 липня в Закарпатській ОДА відбулися урочистості з нагоди Дня працівників торгівлі, який в державі відзначається в останню неділю місяця. Представників сфери вітали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Дуран та перший заступник голови облради Йосип Борто. У своїх виступах керівники краю наголосили, від належної роботи закладів торгівлі та ресторанного господарства, професіоналізму персоналу та якості послуг залежить настрій і самопочуття як місцевого населення так і туриста, імідж області.
За останні роки в області відбулися позитивні зміни в розвитку торгівлі на Закарпатті. «Оборот внутрішньої торгівлі за січень-червень нинішнього року становив понад 8 мільярдів гривень. З цим показником область посідає перше місце серед регіонів України», – наголосила під час виступу заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Галина Руснак. За її словами, постійне підвищення вимог до рівня торгівельного обслуговування стимулює розвиток системи надання якісних послуг.
З нагоди Дня працівників торгівлі керівники краю нагородили представників галузі з усієї області відзнаками облдержадміністрації та обласної ради. Грамоти та подяки отримали: трудовий колектив ТОВ “Дастор-Ужгород”, Світлана Біланич, приватний підприємець з с.Вільхівці, Тячівського району; Василь Галамба, приватний підприємець із с.Сторожниця Ужгородського району; Тамара Грись, директор ТОВ “КООП Ужгородський ринок”; Михайло Доманич, приватний підприємець з с.Онок Виноградівського району, Золтан Ердів, приватний підприємець з м.Тячів; Василина Іваниш, приватний підприємець, с.Синевир, Іван Касинець, голова правління ТОВ “Дружба”, м.Мукачево, Марія Мацола, приватний підприємець, м.Ужгород, Олесандр Сенкевич підприємець з м.Хуст, Оксана Стець, приватний підприємець з смт Міжгір’я, Володимир Товтин, приватний підприємець з м.Берегово, Віталій Третинник, приватний підприємець, с.Середнє Ужгородського району, Наталія Фічоряк, директор підприємства з смт. Воловець, Ярослав Шолтис, приватний підприємець з смт Великий Березний та Ірина Якимець, приватний підприємець з м.Берегово.
Довідково:
На Закарпатті нині діє понад 15 тисяч об’єктів роздрібної торгівлі усіх форм власності. Зокрема, 352 об’єкти оптової торгівлі, понад 9 з половиною тисяч магазинів, близько тисячі кіосків та павільйонів, понад півтисячі аптечних закладів, близько 250 АЗС, 96 ринків та понад 3800 – об’єктів ресторанного господарства.