В Ужгороді проходить інвестиційний форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”

Сьогодні, 12 жовтня, в Ужгороді проходить інвестиційний форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”. На ньому презентовані можливості краю для розвитку малого і середнього бізнесу, вже діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми. Зокрема, на його пленарних засіданнях, які проходять у форматі презентацій та панельних дискусій, обговорюються питання інвестицій в економіку краю, енергозбереження та енергоефективності, новизни і конкурентоздатності туристичних брендів 2018 року.
На відкритті форуму в історико-культурному комплексі „Совине гніздо” зібралися представники органів влади, торгово-промислових палат, бізнесу із Закарпаття та сусідніх областей, керівники підприємств та установ області, дипломатичного корпусу.
Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль відзначив, що Закарпаття має великий інвестиційний потенціал. Органи влади роблять все від них залежне, щоб створити сприятливі умови для розвитку бізнесу в регіоні. І гарантують йому підтримку.
Під час інвестиційного форуму підписано низку меморандумів про співпрацю.