В Ужгороді експонують поки найбільш представницьку збірку робіт сучасних образотворців краю

772127 вересня в атріумі будівлі облдержадміністрації експонували “Зріз сучасного мистецтва Закарпаття”.

Виставка, до якої увійшли майже півсотні творів від близько 30 художників краю, з початку року побувала в кількох угорських містах (Мішкольц, Дебрецен, Будапешт, Ерд) і в словацьких Кошицях – у рамках проекту, що реалізовувався за сприяння Генконсульства Угорщини в Ужгороді.

Експозицію в атріумі будівлі облдержадміністрації відкрили начальник управління культури Вікторія Фролова, консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда, голова обласної організації НСХУ Борис Кузьма та директор обласного художнього музею ім.Й.Бокшая Франциск Ерфан.
Зокрема, Ласло Віда відзначив, що всюди пересувну виставку приймали з непідробною цікавістю і схвально відгукувалися про творчість сучасних митців Закарпаття. Консул побажав образотворцям натхнення і висловив надію на подальшу співпрацю та проведення не менш цікавих обмінних мистецьких заходів у майбутньому.

Франциск Ерфан додав: подібні виїзні виставки справді потрібні, позаяк, окрім презентації творчого потенціалу, передбачають і фахові знайомства та спілкування митців обабіч кордонів, що, безумовно, збагачує всіх учасників.

Експозиція триватиме протягом двох тижнів, символічно, що й назустріч Дню художника України (9 жовтня) мешканці та гості обласного центру зможуть оглянути об’ємну і строкату за змістом і формою закарпатську виставку.

Управління культури Закарпатської ОДА