В райадміністрації провели засідання колегії

Щомісячна колегія при Рахівській районній державній адміністрації відбулася сьогодні, 25 квітня.

Чергова колегія райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь голова районної ради Василь Дан, керівники структурних підрозділів РДА, голови виконавчих комітетів рад, розпочалася із розгляду питання про підсумки роботи із зверненнями громадян та стану виконання директивних та розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації, установами та організаціями району, виконкомами сільських, селищних та міської рад за І квартал 2018 року. Детально з даними питаннями присутніх ознайомила керівник апарату РДА Олена Вайнагій. Відтак, протягом І кварталу 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 1026 пропозиції, заяви і скарги, що на 56 звернень менше, ніж за І квартал 2017 року. Серед звернень 997 письмових, 28 усних та 1 висловлене по телефону. Загальна кількість громадян, що звернулись до райадміністрації, становить 1277 проти 1112 у І кварталі 2017 року. Порушили у зверненнях заявники 1026 питань. Найбільша частка звернень, а це – 710 (69,2 %), стосується соціального захисту населення.

Підводячи підсумок короткого аналізу організації роботи з виконання директивних та розпорядчих документів, керівник апарату звернула увагу структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських, селищних та міської рад на здійсненні більш чіткого обліку всіх контрольних завдань за всіма категоріями документів, якісної та повноцінної підготовки інформацій.

Про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації до сімейних форм виховання, присутніх проінформувала в.о. начальника служби у справах дітей Ганна Даскало. Станом на 20 квітня у службі на первинному обліку перебуває 185  дітей,  з них: 82 – дітей-сиріт, 103 – дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2017 року під опіку, піклування влаштовано 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ознайомила присутніх з результатами роботи комісії з питань виявлення додаткових джерел надходжень до місцевих бюджетів, стан зайнятості та створення нових робочих місць у районі за І квартал 2018 року начальник фінансового управління Олена Ластовичак. Виступаюча відзначила як позитивні сторони діяльності, так і проаналізувала недопрацювання очільників місцевих громад. Комісією РДА надано рекомендації сільським радам щодо вжиття заходів та узгоджено спільні дії по збільшенню надходжень

Підсумував обговорення питання голова райдержадміністрації Павло Басараба, який зазначив, що кожен керівник населеного пункту має постійно моніторити ситуацію – йдеться і про робочі місця, і про наповнення бюджету.

Акцент на колегії райдержадміністрації, було зроблено на благоустрої та санітарній очистці території Рахівщини. Голова РДА попросив голів громад активізувати роботу щодо очистки території району. А також, наголосив на неналежній роботі адмінкомісій, які повинні штрафувати порушників.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Вів засідання колегії і підбив підсумки її роботи голова райдержадміністрації Павло Басараба.