В Рахівській РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення 21-ої річниці Конституції України та 72-ї річниці входження Закарпаття до складу України

28 червня 1996 року було ухвалено Основний Закон – Конституцію України. Вона стала реальним і дієвим фундаментом розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія є важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі.

27 червня в Рахівській РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення 21-ої річниці Конституції України та 72-ї річниці входження Закарпаття до складу України.

Зі святом усіх привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Турок і голова районної ради Василь Дан.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих синів Україні, які віддали свої життя, захищаючи свободу, незалежність, Конституцію.

Цього дня за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 21-ї річниці Конституції України було нагороджено спільними грамотами кількох осіб.

Крім цього, голова організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” Віктор Турок вручив дипломи переможцям та учасникам конкурсу. Так, в номінації «Кращий керівник» переможцем став завідувач сектору з питань державної реєстрації Рахівської РДА Андрій Делятинчук, а в номінації «Кращий спеціаліст» – головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управляння Рахівської РДА Лариса Олашин.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участі виконавців естрадних пісень та танцювальних колективів.