В облдержадміністрації підбили підсумки Тижня безпеки дорожнього руху

0401Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху підбили 17 травня в облдержадміністрації під час наради під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Едуарда Маляра.
З 8 по 14 травня патрульні поліцейські виявили та задокументували в межах території обслуговування 210 порушень у сфері безпеки дорожнього руху, за якими склали 36 адміністративних протоколів, винесено 174 постанов. Про це повідомив заступником командира батальйону Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві департаменту патрульної поліції Ярослав Галіцин. За його словами, протягом Тижня безпеки дорожнього руху, поліцейські спільно з представниками Управління ДСНС у Закарпатській області та Управлінням охорони здоров’я провели перевірку дотримання водіями в обласному центрі Правил дорожнього руху, а саме реагування на рух транспортних засобів з увімкненим синім проблисковим маячком та спеціальним звуковим сигналом.
Заступник начальника управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області Сергій Кейс поінформував, інспектори протягом зазначеного тижня провели 7 рейдових перевірок, проінспектували 321 транспортний засіб та склали 53 акти, 6 протоколів про адміністративне правопорушення. Крім того виявили 133 порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт. На підставі виявлених порушень винесено 121 постанову на суму 86 тисяч 700 гривень, перераховано до державного бюджету 35 тисяч 700 гривень, винесено 12 приписів на усунення порушень вимог автотранспортного законодавства.
За участі представників управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Закарпатській області у школах краю провели уроки на тему безпеки дорожнього руху. Також відбулися практичні навчання по медичній допомозі постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Знаю, вмію, врятую». Як повідомив заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Іван Драгула, правоохоронці також взяли участь у загальнодержавній акції «Здай кров – врятуй життя», щоб допомогти у лікуванні постраждалих у дорожньо-транснортних пригодах.
Учасники наради розглянули зміни до Закону „Про дорожній рух” щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу. Відтак, за результатами наради, райдержадміністраціям, міськвиконкомам та Службі автомобільних доріг в Закарпатській області рекомендовано до 1 липня п.р. жити заходів у межах компетенції у відповідності до вищезгаданого Закону.