В облдержадміністрації підбили підсумки благодійництва у рамках балу “Європейська весна”

IF

19 травня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради під патронатом керівника краю Геннадія Москаля відбувся офіційний прийом і культурно-мистецька благодійна акція – бал “Європейська весна”.
Нагадаємо, що в такий спосіб День Європи на Закарпатті відзначали вже вдруге. Захід відвідали керівники дипломатичних відомств європейських держав на території України, представники влади та політикуму, бізнесмени й меценати, культурна інтелігенція Закарпаття. Насичену мистецьку програму для гостей підготували провідні творчі колективи краю.

[

Важливою метою “Європейської весни”, як і торік, була доброчинність. Та якщо в рамках першого балу було зібрано понад 60 тисяч гривень, то цього разу сума благодійних внесків досягла майже 155 тисяч гривень.
Таку цифру, а саме – 146 773 гривні, 200 доларів США та 100 євро – оприлюднили сьогодні в облдержадміністрації. У процедурі відкривання скриньок для пожертв і підрахунку коштів узяли участь представники управління культури, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю і департаменту соціального захисту населення ОДА, Вільшанського дитячого будинку-інтернату.
Благодійні кошти вдалося зібрати з добровільних пожертв гостей, а також – за результатами роботи тематичної фотозони й, головним чином, проведення арт-аукціону, лотами для якого, власне, стали художні витвори вихованців Вільшанського дитячого будинку-інтернату.
Організатори заходу та керівництво будинку-інтернату висловлюють подяку всім гостям балу за увагу та щедрість, виявлену до тих, хто цього найбільше потребує.
Завдяки минулорічним пожертвам для вихованців Вільшанського дитячого будинку-інтернату вже було придбане необхідне спортивно-реабілітаційне обладнання. На які потреби спрямують кошти цього разу – керівництво закладу прозвітує найближчим часом.

Управління культури Закарпатської ОДА