Українсько-Словацька комісія розпочала роботу в Ужгороді

06XII засідання Міжурядової Українсько-Словацької комісії з питань транскордонного співробітництва розпочало свою роботу в Ужгороді. Українську частину комісії представляє Олена Кучеренко – директор департаменту з питань регіонального розвитку Мінрегіону, словацьку – Рудольф Урбановіч – Державний секретар МВС Словацької Республіки.У засіданні також беруть участь голова Закарпатської державної адміністрації Геннадій Москаль, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Генеральний консул Словацької Республіки у м.Ужгород Янка Буріянова.
Відкриваючи засідання, Геннадій Москаль підкреслив позитивне значення українсько-словацької співпраці та подякував словацькій стороні за підтримку України на її європейському шляху.
Протягом 12-13 вересня сторони обговорять питання про стан та перспективи розвитку спільного прикордонно-митного контролю і малого прикордонного руху на українсько-словацькому державному кордоні, розвиток прикордонної інфраструктури на українсько-словацькому кордоні, модернізацію та реконструкцію пунктів пропуску, а також про збереження навколишнього природного середовища, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та інше.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації