У зв’язку з погіршенням погодних умов на Рахівщині розгорнули 8 пунктів обігріву

Сьогодні, 23 лютого, в райдержадміністрації відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Керував роботою комісії голова РДА Павло Басараба.

За прогнозом Закарпатського гідрометцентру в результаті впливу з північного сходу холодного Сибірського антициклону та потужної адвекції (надходження) холодної повітряної маси в Карпатський регіон, у період з 24.02-02.03.2018 року в районі очікуються тривалі та сильні морози.

З метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження, надання допомоги людям у період значного пониження температури, комісія розглянула питання роботи районних пунктів обігріву у період значного пониження температури повітря, формування соціальних патрулів для виявлення незахищених верств населення, які можуть постраждати від переохолодження, а також – обговорили питання готовності служб життєзабезпечення району під час снігових заметів та ожеледиці.

Наразі на території району діятимуть 8 пунктів обігріву, де люди можуть зігрітися й випити гарячого чаю, аби уникнути проблем зі здоров’ям через морозну погоду.

Адреси стаціонарних пунктів обігріву у Рахівському районі:

1. Рахівська районна лікарня

м. Рахів, вул. Карпатська, 1

1. Великобичківська міська лікарня

смт. Вел. Бичків, вул. Грушевського, 108

1. Ясінянська міська лікарня

смт. Ясіня, вул. Коцюбинського, 25

1. Кобилецько-Полянська міська лікарня

смт. Кобилецька Поляна

1. Дільнична лікарня

с. Богдан, вул. Л. Українки, 495

1. Дільнична лікарня