У центрі Рахова з’явилася найбільша в Україні дерев’яна писанка

DSC_2124У суботу, 29 квітня у м. Рахів перед адмінбудівлею встановили та презентували велетенську дерев’яну писанку із села Костилівка.

Цей рекордний великодній атрибут було виготовлено на замовлення та з ініціативи депутата Рахівської районної ради Юрія Саса та Костилівського сільського голови Інни Савляк за сприяння та підтримки голів держадміністрації і райради Павла Басараби і Василя Дана народним умільцем різьбярем із Костилівки Прокопом Ігнатюком з допомогою майстра Миколи Романюка з присілку Костилівки Вільховатого та розмальовано художниками із Рахова Ворохтою Михайлом та Назарчуком Олександром, а деревину для писанки надало ТОВ «ЕВК». Велетенська писанка, висотою в 4 метри, розмальована в гуцульському стилі є найбільшою в Україні дерев’яною писанкою.

На урочистостях були присутні голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, голова райради Василь Дан, ініціатори проекту – депутат райради Юрій Сас та голова села Костилівка Інна Савляк, багато гостей. Опісля офіційних виступів вихованці Костилівської ЗОШ розважили гостей тематичними віршами. Відтак встановлена писанка стала популярною зоною для фотографування серед рахів’ян та туристів.

До слова, ця писанка є вже другою роботою Прокопа Ігнатюка. У минулому році було виготовлено великодню красуню завбільшки 2,5 метри, яку розмальовували художники з Костилівки Павло Маринець та Володимир Михайлов. Цьогоріч вона прикрашає центральну площу в Костилівці.