У селі Ділове урочисто відкрили реставрований обеліск Пам’яті

17953004_790989374413679_345336195040656846_n8 травня, в день пам’яті та примирення, в селі Ділове відбулося урочисте відкриття реставрованого обеліску Пам’яті полеглим воїнам-визволителям.

Відкриття обеліску відбулося в рамках меморіальних заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В церемонії відкриття взяв участь голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба, який разом із сільським головою Андрієм Панасюком перерізали червону стрічку.

 – У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції. Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною, – сказав Павло Пасараба.

Сам знак відновлено, а міні-сквер – викладено новою бруківкою. Всі роботи виконано за кошти мецената – Андрія Панасюка.