У Рахові зустрічали святого Миколая та запалили вогні головної новорічної ялинки

Щороку діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Напередодні свята пишуть листи Святому та згадують всі свої добрі та злі вчинки, і обіцяють бути слухняними в наступному році.

Вечір до Дня святого Миколая відбувся у Рахівській райдержадміністрації. Вихованці дитячих творчих закладів району виконували танцювальні, вокальні та акторські номери,  що вже не вперше вражають своєю талановитістю. Кожен з дітлахів отримав солодкий подарунок, який їм приніс святий Миколай. Організували свято для малечі, відділ освіти молоді і спорту Рахівської РДА.

Не забув Миколайко і про вихованців дитячих будинків сімейного типу та діток з прийомних сімей. В.о. голови районної державної адміністрації Віктор Турок, привітав діток та їх названих батьків з прийдешніми святами та подарував кожному солодощі. Допомагала йому в цьому начальник служби у справах дітей Ольга Кокіш.

Надвечір Дня святого Миколая, на центральній площі Рахова відкрили новорічну ялинку. Тут зібралося кілька сотень рахів’ян та дітвори з усіх населених пунктів району, щоб взяти участь в урочистому запаленні вогнів головної ялинки.

Урочистості почалися з виступу колядницької групи, яка виконала кілька новорічних пісень.

Ведучі заходу разом із дітьми покликали Святого Миколая. Чекаючи на подарунки, діти підготували для Миколая вірші та пісні. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка.

З ініціативи Свято-Пантелеймонівської парафії УПЦ, у школах міста Рахів вчергове провели конкурс малюнка ,,Святий Миколай очима дітей”. Захід провели з метою розвитку дитячої творчості та вивчення життя та чудотворних діянь Святого Миколая. Переможці конкурсу отримали від о. Михаїла Шутка солодкі подарунки, а головним подарунком стали чотири мобільні телефони. Загалом на конкурс надіслали 570 малюнків.

Під гучні заклики дітвори, кульмінацією свята стало запалення вогнів на ялинці, яка прикрашатиме головну площу міста до завершення новорічно-різдвяних свят.