У Рахові вшанували Великого Кобзаря

DSC_14489 березня, до 203-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, по всьому Закарпатті відбуваються заходи із вшанування творчості цього визначного поета, письменника, художника та філософа, який став провідником українського народу.

Свою шану видатному діячу українського державотворення висловили і рахів’яни – урочистою ходою попрямували до парку Т. Шевченка.

Покласти квіти до пам’ятника письменнику прийшли понад сотню людей. Серед них – керівники району та міста, чиновники, представники районних установ і організацій, вчителі та просто шанувальники творчості Кобзаря.

Про життєвий шлях Тараса Григоровича та його роль в сучасному державотворенні, розповіла вчитель української мови Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Рахів Галина Севч, а переможці районного конкурсу читців ,,Ми діти твої, Україно!” – Ангеліна Паращик, Софія Особа і Олена Морочило, прочитали учасникам заходу вірші видатного українського автора.

Продовжили святкування дня народження Шевченка у залі адмінбудинку, на сцені якого виступили аматорські колективи із програмою присвяченою талановитому митцю.