У Рахові відбулося офіційне відкриття відділення «Ощадбанку» після капітального ремонту

oschadbank-rakhiv-04  11 травня у Рахові відбулося офіційне відкриття відділення «Ощадбанку» після капітального ремонту.
В урочистостях взяли участь голови Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба і Рахівської районної ради Василь Дан, міський голова Віктор Медвідь, начальник обласного управління АТ «Ощадбанк» Максим Гордійчук, його заступники Сергій Дюрдь та Андрій Ковальчук, керуюча Рахівським відділенням Людмила Лапоногова.

Почесне право перерізати стрічку надали очільникам району і міста, начальникові обласного управління та керуючій Рахівським відділенням.
В ході заходу було презентовано нові можливості відділення банку, сучасний дизайн згідно з корпоративним стилем, зручне зонування, наявність пристроїв самообслуговування.