У Мукачеві за розпорядженням Геннадія Москаля з’явилися вулиці Володимира Зайця, Степана Бандери та Романа Шухевича

2290xdd844faГолова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» декомунізував три вулиці в м.Мукачево.
Згідно з відповідним розпорядженням, вулицю Локоти перейменовано на вулицю Володимира Зайця – бійця 53-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, уродженця Мукачева, учасника бойових дій на Донбасі, котрий помер 17 березня 2016 року під час проходження військової служби внаслідок зупинки серця. Для довідки: Іван Локота – один із засновників комуністичних організацій на Закарпатті.
Вулицю Галана в Мукачеві перейменовано на вулицю Степана Бандери. Для довідки: Ярослав Галан – український радянський письменник, компартійний активіст повоєнного часу, котрий засуджував ідеї української державності, називав національно-визвольну боротьбу українського народу «жовтоблакитним маріонетковим балаганом».
Вулицю Туряниці в Мукачеві перейменовано на вулицю Романа Шухевича. Для довідки: Іван Туряниця з 1946 по 1948 рік – перший секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України.
Нагадаємо, що, згідно з Конституцією України, розпорядження голови обласної державної адміністрації можуть бути скасовані тільки Президентом України або оскаржені в Окружному адміністративному суді.