У квітні підприємцями Рахівщини вже сплачено понад 2 мільйони гривень ЄСВ

i033127Загалом з початку 2014 року року бізнес спрямував на рахунки Державної податкової інспекції у Рахівському р-ні ГУ Мін доходів у Закарпатській обл  понад 30 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Темпи росту надходжень з єдиного соціального внеску у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року склали 106 відсотків.

«Своєчасна та повна  сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  – це передусім турбота про найвразливіші верстви населення. А, як відомо, рівень цивілізованості суспільства визначається його ставленням до людей похилого віку і дітей Показово, що бізнес-громада Рахівщини на ділі демонструє свої високі професійні якості і патріотичні переконання, забезпечуючи ритмічну сплату такого значимого суспільного платежу як єдиний соціальний внесок», – наголосив  начальник  Державної податкової  інспекції у Рахівському районі Владислав Кич

 Наразі Міндоходів ініціювало спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску. Пропозиція стосується уніфікації звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування по фізичних особах-підприємцях.

Це пропонується здійснити шляхом об`єднання в одну таблиць 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Відомством розроблено проект макету об`єднаної звітності „Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску” , який розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.

На думку фахівців Міндоходів, об`єднання трьох таблиць в одну посприяє спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи.

Ознайомитись з макетом можна на головній сторінці офіційного веб-порталу Міндоходів у розділі „Діяльність” (Діяльність > Взаємодія з громадськістю > Консультації з громадськістю  > Громадське обговорення). Також на головній сторінці порталу можна висловити свою думку стосовно спрощення звітності, взявши участь в опитуванні у розділі „Опитування”.