У Квасах відзначили роботу дорожників

31 липня, в Квасах голови районних держадміністрації Павло Басараба та ради Василь Дан, Квасівської сільської ради Василь Діміч та директор санаторію ,,Гірська Тиса” Микола Кірпа привітали символічними подарунками та вручили подяки дорожникам за виконання ремонтних робіт проїжджої частини в межах     с.Лазещина – с.Кваси, що здійснюється за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття і вселяє надію, що дороги, які ремонтуються, відповідатимуть європейським стандартам.

,,Значення доріг важко переоцінити у сучасному світі. Шляхи сполучення завжди були потужнім поштовхом розвитку місцевості, через яку вони пролягають. Будівництва нової дороги – це результат злагодженої співпраці, яка не тільки сприятиме місцевому туристичному розвитку, а й позитивно вплине на туристичний імідж району в цілому. Пожвавлення туристичного руху тягне за собою розвиток супутньої інфраструктури, а це – нові робочі місця та відрахування до районного та місцевого бюджетів”- відзначив Павло Басараба.

Керівники району зазначили, що на сьогоднішній день у Рахівському районі вже відремонтовано понад 25 кілометрів дороги державного значення, а відновлення розбитих доріг на Рахівщині дасть можливість поліпшити економічну ситуацію в районі, адже якісні дороги завжди були стимулом для розвитку туризму та економіки в цілому.

Також голова районної державної адміністрації Павло Басараба та голова районної ради Василь Дан запевнили, що з боку Рахівської районної державної адміністрації та Рахівських районної ради завжди буде підтримка добрих намірів, спрямованих на покращеннях інфраструктури району та висловили задоволення темпами і якістю виконуваних робіт.

Керівники району від себе особисто та усіх мешканців Рахівщини висловили велику вдячність голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Геннадійовичу Москалю за підтримку у розбудові нашого гірського району, за постійну турботу та за сприяння у виділенні коштів для капітального ремонту автодороги «Мукачево-Рогатин» з так званого «дорожнього експерименту».