Тематичний флешмоб – «Цінуй свій час, не стій у чергах»

DSC08660 24 травня працівники Рахівського районного відділу державної виконавчої служби та Рахівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області спільно з працівниками Рахівського бюро правової допомоги та Рахівської державної нотаріальної контори провели у м. Рахів, на площі перед РДА, тематичний флешмоб – «Цінуй свій час, не стій у чергах».
Даний захід покликаний популяризувати серед громадян використання нових електронних сервісів Мін’юсту, що значно економлять їх час. Під час флешмобу роздано близько 70 буклетів «Не марнуй свій час в чергах – користуйся сучасними електронними послугами від міністерства юстиції України», підготовлених працівниками Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, та «Бюро правової допомоги Ваш юридичний провідник».

Додатково нагадуємо, що в мережі Інтернет, за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/ працює «он-лайн будинок юстиції», де кожен бажаючий може скористатись різноманітними електронними сервісами Мін’юсту та оцінити переваги цього сервісу.

Рахівське бюро правової допомоги