Створено Центр психологічної допомоги для жінок із числа внутрішно переміщених осіб, які постраждали від домашнього насильства

3ff9cbd6be87688dad984882d6bc7381В рамках проекту «Мобілізація жінок – переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого  насильства”, що реалізується Всеукраїнською  благодійною організацією «Конвіктус Україна» спільно з громадською організацією «АЦ «Соціоконсалтинг» за підтримки  Європейської Комісії створено Центр психологічної допомоги для жінок із числа внутрішно переміщених осіб, які постраждали від домашнього та гендерно-орієнтованого насильства.

Метою діяльності закладу є забезпечення притулком, надання комплексної допомоги жінкам із внутрішно переміщених осіб, віком до 55 років (у тому числі з дітьми), та створення умов для подолання наслідків учиненого над ними насильства. Термін перебування в закладі визначається індивідуально, але не може перевищувати 6 місяців від дня поселення. Зарахування до Центру здійснюється щоденно на підставі особистого звернення постраждалої особи або письмового направлення  до   всеукраїнської  благодійної організації «Конвіктус Україна» від закладів, установ, організацій різних форма власності які виявили таку особу (за її згоди).

До Центру не приймаються постраждалі особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння; з симптомами хвороби при гострому періоді або в період загострення хронічних захворювань, а також особи, що потребують  постійного стороннього догляду і не в змозі самостійно себе обслуговувати.

Умовою зарахування до Центру є наявність:

-документа, що посвідчує особу;

-довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

– медичної довідки, що засвідчує можливість особи перебування в колективі.

У разі необхідності розміщення разом з жінкою її дитини/дітей, додаються також документи, що посвідчують їх родинні зв’язки та медична довідка на дитину/дітей.

Контактна інформація : dim.vpo@gmail.com   та ua.convictus@ gmail.com

Тел. -38 067-341-48-995