Студенти з Чеської Республіки поспілкувалися з посадовцями Закарпатської ОДА

1203Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА та начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Рената Мойш-Шіман провели зустріч зі студентами з краю Височина Чеської Республіки. Зустріч з молоддю з міста Їглава ініціювала кафедра туристичної інфраструктури та сервісу Ужгородського національного університету.
Денис Ман розповів гостям про особливості розвитку туризму в регіоні та чим живе туристична громадськість області. «Для Закарпатської області туристична сфера залишається одним із пріоритетних напрямків. Чехія та наш край мають спільну історію, ми співпрацюємо у цьому напрямку. Зокрема, вже у вересні для чеських туристичних операторів наш департамент готує презентацію “Чеський туристичний маршрут” на території Закарпаття. Нам є що показати та чим здивувати європейських туристів, а ціни на послуги суттєво відрізняються від цін в Європі», – зазначив Д. Ман. За його словами Закарпаттю поки бракує широкої реклами за кордоном, але в області продовжують над цим працювати.
Рената Мойш-Шіман, у свою чергу, закликала студентів долучатися до спільних проектів, зокрема подавати нові ідеї та заявки. «Зважаючи на те, що Ужгород та чеське місто Їглава є побратимами, а також з огляду на спільну історію, архітектура обласного центру, кухня та культурні особливості можуть стати практичними темами для майбутніх дипломних робіт», – каже посадовець.
Студентам із Чеської Республіки також презентували спеціалізовані видання про туристичне Закарпаття, яке містить інформацію чеською мовою.