Стажування управлінських кадрів для сфери підприємництва у Німеччині

Стажування управлінських кадрів для сфери підприємництва у НімеччиніНа виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358.

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині 23-24 квітня  2014 року у м. Одеса (на базі Одеського національного університету); 13 – 16 травня 2014 у м. Харків  (місце  проведення  уточнюється);  у   другій   половині   травня   2014   року  у  м. Хмельницький (місце проведення уточнюється) та 19 – 20 травня 2014 року у м. Київ ( на базі київського проектного офісу GIZ  за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5).

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2014 році українським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування  за напрямками:

– Економічна кооперація без галузевої специфіки та

– Економічна кооперація з галузевою специфікою:

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд.

3. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я.

4. Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.

5. Економічна кооперація в аграрному секторі.

6. Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

 

Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, німецька, російська – для топ-менеджерів.

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики.

Документи надаються до Міжвідомчого центру з перепідготовки кадрів – МЦПК.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.giz.de/ge21/mp/ua  та www.ge21.de/mp.

Ураховуючи зазначене, просимо до 17 квітня 2014 року надати управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в електронному (е-mail: ekon-rachiv@ukr.net) та паперовому вигляді  інформацію про кандидатів на стажування.