Спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили у Косівсько-Полянській ЗОШ № 1

7 грудня у селі Косівська Поляна відбулося урочисте відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, в якому взяли участь керівники району – Павло Басараба і Василь Дан, депутат Закарпатської обласної ради Ірина Мацепура, сільський голова Федір Митрюк, керівник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Севч.

Спортивний майданчик зі штучним покриттям 42х22 м. облаштували на території загальноосвітньої школи села Косівська Поляна, за кошти Регіональної програми ,,Спортивний майданчик” Закарпатської обласної ради, і завдяки зусиллями місцевої громади та меценатів. Відповідно до проекту, косівці забезпечили облаштування ґрунтового майданчика та освітлення, а обласна рада – надала штучне покриття та огорожу.

Для юнаків та дівчат відкриття майданчика стало знаковою подією, адже для багатьох з них заняття спортом – улюблена справа, а сучасний майданчик дозволить активніше долучатися до заняття спортом та розвиватися.

– Спорт викликає інтерес у дітей, і вони виходять на вулицю та грають у футбол, а не сидять вдома – це найголовніше для чого відкриваються такі спортивні майданчики, – зазначив голова райдержадміністрації Павло Басараба.

– Відвідуючи населені пункти району, переконався, що в жодному селі спортивні майданчики не пустують. Там постійно займаються діти. Впевнений, що і цей майданчик буде активно використовуватися, – наголосив голова районної ради Василь Дан.

І звісно ж, гості не прийшли з пустими руками – дітвора отримала від Павла Басараби, Василя Дана та Ірини Мацепури спортивний інвентар, а меценати: Василь Юращук, Федір Варцаба, Роман Небилюк, Павло Лип’як, Іван Варцаба, Юрій Сліпцов, Василь Кулявчук, Павло Копусяк, Василь Руснак, Іван Гиндрюк, Віталій Мойсюк, завдяки яким проект вдалося реалізувати – спільні подяки керівників району за активну участь та надання допомоги у спорудженні спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Учні школи розважали присутніх пісенними та хореографічними виступами, а юні спортсмени, щоб випробувати майданчик провели естафету.