Спеціалізована „гаряча лінія” прийняла більше двох сотень звернень від закарпатців

На базі Контактного центру протягом двох днів (12 та 13 грудня) діяла спеціалізована обласна „гаряча лінія” за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484 щодо пенсійної реформи.
Впродовж двох днів фахівці Головного управління Пенсійного фонду в Закарпатській області прийняли близько двохсот звернень. Найбільш активними були мешканці Тячівського району (38% від загальної кількості отриманих звернень), Іршавського району (15%) та з Рахівщини (10%). Решта звернень надійшли з Воловецького, Мукачівського, Хустського, Перечинського, Виноградівського, Великоберезнянського, Свалявського, Ужгородського, Міжгірського, Берегівського районів.
Заявники здебільшого цікавилися питанням підвищення розміру пенсій. Крім того фахівці надали роз’яснення щодо формули розрахунку пенсії та акцентували увагу на тому, що розмір пенсій зріс передусім у тих мешканців області, хто мав достатній стаж та високий розмір заробітної плати.
Звернення, які потребували детального вивчення скеровані на додаткове опрацювання до спеціалістів.