Сьогодні запрацює Рахівське бюро правової допомоги

IMG_9953На початку вересня у містах та районних центрах України розпочнуть свою роботу понад 400 Бюро правової допомоги, діяльність яких буде спрямована на правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної (юридичних консультацій та роз’яснень з правових питань) та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, а також забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

З першого вересня на Рахівщині запрацюють два бюро правової допомоги. Вони відкриваються у місті Рахів, а також у селищі Великий Бичків.

IMG_9958Вчора, 31 серпня в Рахівській РДА відбулася презентація новоствореного відділу Рахівське бюро правової допомоги, а перший заступник голови РДА Віктор Турок, представив нового керівника – Василя Савуляка.

Новоспечений керівник Бюро, ознайомив усіх присутніх з першочерговими завданнями Бюро, перевагами утворення та основними обов’язками нового відділу, а також розповів про те, куди, і які категорії населення можуть звертатися за отриманням правової допомоги.

Відтепер кожен громадянин може скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу і на Рахівщині, звернувшись до новоствореного Бюро з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 18.00, за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 1, каб. 15.