Шановні виборці Рахівського району!

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів, змінюються виборчі адреси, вносяться нові записи про виборців, знищують кратні включення.

Кожен виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рахівської райдержадміністрації (за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 1, кабінет № 25 (ІІ поверх), тел. (03132) 2-56-41) для уточнення чи зміни особистих персональних даних, внесених до Реєстру. Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу. Виборець, який проживає або перебуває за межами України, може особисто подати запит до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання чи перебування, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Закордонна дипломатична установа України невідкладно передає запит органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Також кожен громадянин України може отримувати інформацію за допомогою офіційного сайту Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Для цього необхідно зайти на сайт Державного реєстру виборців у розділ ,,Особистий кабінет виборця” та пройти нескладний процес реєстрації. Для реєстрації необхідно вказати адресу електронної пошти, яка буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему. Також обов’язково необхідно заповнити поля, відмічені зірочкою. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Отримавши доступ до свого персонального кабінету виборця, Ви маєте змогу робити запити. Відповідь на запити надсилаються на електронну скриньку, з якої був зареєстрований кабінет.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату Рахівської районної державної адміністрації