Шановні працівники поштового зв’язку!

11_buket_cvetov_0Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти!

Щороку 9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти на честь історичної діти 9 жовтня 1874 року, коли було створено Всесвітній поштовий союз.

Це свято об’єднує людей різних професій: видавців, листонош, операторів, сортувальників – усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

З нагоди відзначення професійного свята прийміть наші сердечні привітання та найкращі побажання міцного здоров’я, родинного щастя, професійного зростання та невичерпної енергії.

Зі святом вас!

З повагою,

в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації                       Віктор Турок

в.п. голови Рахівської районної ради                                                               Іван Копич