Шановні працівники енергетичної галузі району!

Щиро вітаю вас з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика.

Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.

Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан