Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Рахівщини!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці ваших громад.

Тому бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці,

міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

Тож, бажаємо кожному з Вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Рахівщини і України.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                              Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан