Щиро вітаємо з визначним національним святом – Днем Конституції України!

Щиро вітаємо усіх мешканців Рахівщини із 22-ю річницею Конституції України та 73-ю річницею входження Закарпаття до складу України.

Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                              Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан