Керівництво РДА

Голова Рахівської районної державної адміністрації

Фото Басараба1Басараба Павло Васильович народився 18 червня 1971 року. Громадянин України.
Освіта вища. У 1996 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті за спеціальністю „Правознавсто”, здобув кваліфікацію юриста.
Трудову діяльність розпочав у 1988 році в будівельній бригаді колгоспу ,,XІ з’їзду ВЛКСМ”. З вересня 1996 року по грудень 2014 року працював в УМВС України в Закарпатській області на посадах: оперуповноваженого відділення карного розшуку, старшого слідчого, старшого оперуповноваженого ВДСБЕЗ, начальника ВДСБЕЗ, старшого оперуповноваженого УБОЗ, начальника Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області та начальника Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області.
Розпорядженням Президента України від 10.08.2015 року № 649/2015-рп призначений на посаду голови Рахівської районної державної адміністрації.
Одружений. Має двох доньок.

 Перший заступник голови Рахівської районної державної адміністрації

3-1Турок Віктор Степанович народився 9 травня 1977 року.  Громадянин України.
Освіта вища. У 1999 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю „Міське будівництво і господарство”, здобув кваліфікацію інженера – будівельника та у 2010 році закінчив Івано – Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю ,,Державна служба”, отримав кваліфікацію – магістра.
Трудову діяльність розпочав у 1999 на посаді директора малого підприємства ,,Галактика”, потім працював майстром закритого акціонерного товариства ,,Верховина”. А з квітня 2001 року Віктор Степанович працює у Рахівській районній державній адміністрації: інженером по житлово – комунальному господарству; спеціалістом з територіального планування і забудови відділу містобудування та архітектури; начальника відділу містобудування та архітектури; заступником начальника, потім начальником управління економіки; начальником управління економічного розвитку і торгівлі, де працював до призначення заступником голови РДА  08.08.2014 розпорядженням  № 96/04-р.
Розпорядженням голови РДА від 04.09.2015 № 147/04-р призначений на посаду першого заступника голови Рахівської районної державної адміністрації.
Одружений. Має сина та двох доньок.

 Заступник голови Рахівської районної державної адміністрації

IMG_25Ігнатюк Дмитро Миколайович народився 26 березня 1961 року.  Громадянин України.
Освіта вища.  У 1992 році закінчив Львівську академію ветеринарної медицини за спеціальністю – „зоотехнік”, здобув кваліфікацію зооінженера.
Трудову діяльність розпочав у 1980 році головним зоотехніком колгоспу імені К. Маркса. У 1982 році, після закінчення служби у Радянській армії, Дмитро Миколайович продовжив працювати зоотехніком-селекціонером ІІ категорії Закарпатського облплемоб’єднання. З 1996 року працює на державній службі на посадах: головного зоотехніка; заступника начальника – головного зоотехніка управління агропромислового комплексу; завідуючого відділом сільського господарства і продовольства; начальника відділу сільського господарства і продовольства; начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. А з січня 2013 року – начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Розпорядженням голови РДА від 07.09.2015 № 149/04-р призначений на посаду заступника голови Рахівської районної державної адміністрації.

Керівник апарату Рахівської районної державної адміністрації

IMG_9Вайнагій Олена Миколаївна народилася 17 квітня 1978 року.  Громадянка України.
Освіта вища. У 2001 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю „Економіка підприємства” та здобула кваліфікацію економіста. У 2013 році закінчила Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника за спеціальністю ,,Соціальна педагогіка”, кваліфікація – соціальна педагогіка, викладач соціальної педагогіки у вищих навчальних закладах І – ІІ рівня акредитації.
Свою трудову діяльність розпочала у 1998 році на посаді бухгалтера дочірнього підприємства ,,Вудмейкер-Рахів”.
З квітня 2000 року – на державній службі: спочатку обіймала посаду консультанта І категорії Рахівського районного управління юстиції, потім директора Рахівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Розпорядженням голови РДА від 17.06.2015 № 93/04-р призначена на посаду керівника апарату Рахівської районної державної адміністрації.
 Заміжня. Має двох синів.

Про  функції та повноваження голови, першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації