Консультації з громадськістю

З метою залучення громадян до участі у формуванні та реалізації державної політики, Уряд України запроваджує проведення консультацій з громадськістю з найбільш важливих для суспільства питань. Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення (безпосередня форма) та вивчення громадської думки (опосередкована форма). Райдержадміністрацією громадські обговорення проводяться щодо:

– проектів нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян, а також актів, якими передбачається надання пільг чи встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих органам виконавчої влади відповідними радами тощо;

– проектів регуляторних актів;

– проектів державних і регіональних програм економічного, соціального і культурного розвитку, рішень стосовно стану їх виконання;

– звітів головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання за минулий рік

– діяльності обласного комітету з економічних реформ

Органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю. Окрім того, готуються щомісячні уточнені плани проведення громадських обговорень.
Пропозиції та зауваження, що надійшли під час публічного громадського обговорення, вивчаються та аналізуються. За результатами консультацій з громадськістю органи виконавчої влади готують звіти про проведенні обговорення.
Консультації з громадськістю – важливий механізм забезпечення відкритості та прозорості державної політики. Інформація структурних підрозділів райдержадміністрації про результати такої роботи аналізується відділом зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики.

Пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю надсилати на електронну адресу райдержадміністрації: rda_rakhiv@ukr.net  або через facebook.

Спілкування з громадянами та їх об’єднаннями – це живий процес, що невпинно розвивається, ми чекаємо від вас пропозицій та зауважень до цієї рубрики.

Проект ПРОГРАМИ розвитку культури і мистецтва в районі на 2016 – 2020 роки

Проект Програми економічного і соціального розвитку Рахівського району на 2016 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації ,,Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Рахівській районній державній адміністрації”

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації ,,Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Рахівській районній державній адміністрації”

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації ,,Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг при Рахівській районній державній адміністрації”

Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при Рахівській районній державній адміністрації

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг при Рахівській районній державній адміністрації

Про затвердження регламенту центру надання адміністративних послуг при Рахівській районній державній адміністрації

Проек закону про обіг земель сільськогосподарського призначення

Порівняльна таблиця до проекту Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”