Рахів’янин Тимофій Геніш загинув під час обстрілу під Горлівкою

За інформацією волонтера Власти Негря, у ніч з 17 на 18 грудня загинули двоє закарпатських військових 128-ї бригади внаслідок ворожого обстрілу з мінометів під Горлівкою. “Близько 23.00 17 грудня мінометом “накрило” бліндаж, де перебували наші військові. Двоє закарпатців загинули – один з Ужгорода, один з Рахівщини”, – зазначає волонтер.

Як передає сайт голови Закарпатської ОДА, снаряд залетів у бліндаж і влучив у чавунну піч-буржуйку, яка розлетілася на дрібні уламки. У результаті вибуху загинуло троє бійців 128-ї бригади – один із Чернігівської області і двоє закарпатців.

Серед загиблих 34-річний Тимофій Геніш із Рахова.

Рахівська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих бійців, які боронили Україну від агресора.