Рахівський відділ ДСНС закликає неухильно дотримуватися вимог та правил пожежної безпеки

Станом на 03 березня 2018 року, на території Рахівського району виникло 27 пожеж проти 47 в 2017 році.

Прямі матеріальні збитки від пожеж становлять 976200 грн., проти 77400 грн. в 2017 році.

Побічні матеріальні збитки становлять 2014880 грн., проти 797952 грн. в 2017 році.

Протягом поточного року на підконтрольних об’єктах органів ДПН на території району виникло 5 пожеж.

Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил монтажу і експлуатації електромережі (6 пожеж), порушення ППБ при влаштуванні і експлуатації пічного опалення (16 пожеж), через необережне поводження з вогнем (4 пожежі), занесення стороннього джерела запалювання (1 пожежа).

Цієї неділі святкують одне із найвеличніших свят для християн – Великдень, або Світле Христове Воскресіння.

Не зважаючи на молитви віруючих і на святкові богослужіння в церквах, нехтування елементарними вимогами правил пожежної безпеки може призвести до сумних наслідків. Адже, майже щороку у храмах області та Рахівщини виникають пожежі, які приносять чималу матеріальну шкоду. Основні причини пожеж у церквах – порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромережі необережне поводження з вогнем під час паління свічок, а саме залишення їх без нагляд; та інші.

Тому, Рахівський районний відділ ДСНС України у Закарпатській області, звертається до священнослужителів, мешканців та гостей району, і закликає неухильно дотримуватися вимог та правил пожежної безпеки на роботі, вдома, в побуті, і, зокрема, у храмах. Адже безпека кожної людини залежить від її свідомого ставлення до правил пожежної безпеки.

Також при нагоді хочеться привітати всіх християн з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою! Нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, щастя, добробут, душа хай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Начальник Рахівського РВ УДСНС України у Закарпатській області Олександр Тушер