Рахівські пожежники отримали ультрасучасну машину

DSC_1546Сьогодні, 10 березня, в м. Рахів за участі голови Рахівської районної державної адміністрації Павла Басараби, голови районної ради Василя Дана відбулася церемонія передачі сучасного пожежного автомобіля для рятувальників рахівського підрозділу ДСНС.

Пожежний автомобіль на базі шасі МАЗ, закуплений за кошти державного бюджету у 2016 році, його вартість складає 3 млн. 700 тис. грн.

Сертифікат на отримання пожежно-рятувального автомобіля Павлу Васильовичу передав начальник У ДСНС у Закарпатській області Роман Гудак.

Нова машина вивозить на пожежу 4 кубометри води, а також 400 л. піноутворювача. Також автоцистерна укомплектована сучасним насосом, продуктивність якого складає 60 літрів в секунду, і виконана з матеріалів, що не піддаються корозії. Автомобіль має все аварійно-рятувальне обладнання, яке повинно на ній бути: бензоріз, бензопила STIHL, висувна драбина, телескопічний освітлювальний ліхтар, яким можна освітлити місце надзвичайної ситуації, а ще багато іншого спорядження, яке може знадобитися для ліквідації НС.

Голова райдержадміністрації Павло Басараба подякував Роману Гудаку за чудовий подарунок, та висловив сподівання, що рятувальники спецмашину будуть використовувати тільки на показових навчаннях. Побажав також, щоб родини рятівників ніколи не зазнали втрати.

Подякували за новий пожежний автомобіль і голова райради Василь Дан та міський голова Віктор Медвідь.