Рахівська районна державна адміністрація спільно із Великобичківською селищною радою проведуть виставку-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’!

23 вересня об 11.00 год. у селищі Великий Бичків, вул. Грушевського (біля ЗОШ-інтернат), пройде ярмарок, виставка-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’, на якому будуть представлені свійські тварини, серед яких велика рогата худоба (бугаї, корови), вівці, коні гуцульської породи, кролі та багато інших.

Ґазди з усього району зможуть представити найрізноманітніших свійських тварини з метою популяризації сільського господарства. По закінченні виставки, буде визначено переможців та нагороджено подарунками (поповнення кормової бази) і почесними відзнаками.

Крім цього, на ярмарку відвідувачі зможуть продегустувати тваринницьку продукцію та придбати сільськогосподарських тварин.

Жителі району також матимуть змогу прорекламувати, роздати або продати домашніх тварин (своїх улюбленців – котів, собак, тощо.)

Відділ агропромислового розвитку