Рахівщина віддала шану загиблим Карпатським січовикам

DSC_162115 березня в Закарпатті вшановували загиблих Карпатських січовиків, котрі першими на теренах Європи чинили озброєний опір фашистським окупантам і віддали свої життя за свободу рідної землі.

Цього дня, в меморіальному комплексі «Красне поле» біля Хуста відбулися урочистості з нагоди 78-ї річниці проголошення Карпатської України.
У церемонії покладання квітів до пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих Карпатських січовиків, взяли участь керівництво краю, керівники районі, в тому числі голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба і голова районної ради Василь Дан.

Всі учасники меморіального заходу віддали належне заслугам полеглих воїнів і вшанували їх хвилиною мовчання  та військовим салютом. Панахиду за загиблими відслужили священики різних конфесій.
Також, в урочищі Кузій, що поблизу села Луг, керівники району, працівники райдержадміністрації і ради, активісти, провели пам’ятне зібрання та взяли участь у панахиді за розстріляними у 1939 році вояками Карпатської Січі.
У Великому Бичкові, вшанували пам’ять уродженця селища Павла Волощука та полковника Михайла Колодзінського, поклавши до погрудь квіти.