Прийміть наші вітання з Днем залізничника!

4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято.

Днем залізничника ця дата стала за ініціативою Львівської залізниці, до якої належить і рахівська гілка. Виявляється, саме 4 листопада 1861 року, ще за часів Австро-угорської імперії, на територію сучасної України – до Львова – прибув перший потяг, який називався ,,Ярославом”. У нинішньому розумінні ,,Ярослав” був поїздом міжнародного сполучення. Він сполучав Відень, Краків, Перемишль і Львів.

Сподіваємось, що невдовзі до Рахова курсуватимуть два нові потяги: Одеса-Рахів-Перемишль і Рахів-Харків.

Робота залізничника вимагає високої відповідальності і справжнього професіоналізму. У цей святковий день бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі.

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації      Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                 Василь Дан