Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком!

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Нехай у кожен дім прийде радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Бажаємо, щоб новорічні свята принесли всім тільки добро, мир і достаток. Щастя вам, міцного здоров’я, родинного затишку, нових досягнень, нових успіхів та творчих злетів.

Веселих Новорічних свят!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан