Прокурори відзначили професійне свято

dsc_0033Сьогодні в приміщенні обласної прокуратури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури. Привітали правоохоронців краю й голова обласної державної адміністрації Василь Губаль та голова обласної ради Володимир Чубірко.
Виконувач обов’язків прокурора області Роман Балита зазначив, що після прийняття нового закону про прокуратуру її функції суттєво будуть змінені. «За 23 роки структура зазнавала суттєвих змін. І нині ми на порозі нових. Буде змінюватися система призначень прокурорів, вводиться прокурорське самоврядування. І надалі будемо робити все можливе для утвердження закону та служіння йому», – звернувся до присутніх Роман Балита.
Василь Губаль констатував, що в нинішній непростий час, який переживає наша країна робота правоохоронців має бути на високому рівні. «Ми маємо пам’ятати про ті цінності, заради яких люди вийшли на Майдан. Практика замовних переслідувань має відійти у минуле. Мають залишитися без посад люди , які організовували антимайдани, «дерибанили» бюджет. Я закликаю всіх – будьте патріотами Закарпаття, України, станьте на сторожі закону та правопорядку», – констатував керівник краю.
Володимир Чубірко у своєму вітальному слові акцентував увагу на необхідності подолання корупції в суспільстві. «Корупція «з’їдає» країну. Тому її потрібно викорінювати. Маємо будувати нову Україну, громадянське суспільство, без цього ми не будемо в європейській родині. Закон має стати рівним для всіх, і нести відповідальність перед ним мають всі на рівні», – резюмував керівник облради.
З нагоди свята голова облради Володимир Чубірко та голова ОДА Василь Губаль вручили працівникам прокуратури грамоти обласної ради та адміністрації. Так, відзнаку облради отримали начальник відділу фінансування та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер прокуратури Закарпатської області Маріанна Сатмарі, заступник прокурора Тячівського району Олександр Фістер.
Прокурору прокуратури Закарпатської області з міжнародно-правових доручень, молодшому раднику юстиції Івану Царю та старшому прокурору відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами Віталію Брунцвіку оголошено подяку.

Прес-служба облради