Про реформи у сфері енергоефективності розкажуть у Закарпатській ОДА (АНОНС)

У п’ятницю, 14 вересня, об 11.00 у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться брифінг з питань реформ у сфері енергоефективності. З журналістами зустрінуться:
Едуард Маляр – директор обласного департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та ЖКГ;
Артур Обідник – державний експерт Експертної групи енергозбереження у сфері ЖКГ Директорату енергоефективності Мінрегіону;
Ірина Гудзь – консультант проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні».
О 12.00 у малому залі засідань Закарпатської ОДА (м. Ужгород, пл. Народна, 4, ІІ поверх) розпочнеться інформаційний семінар для представників територіальних громад Закарпатської області «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад».
Семінар у рамках проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» організовано Мінрегіоном України спільно із Закарпатською облдержадміністрацією за підтримки українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (GmbH).
Під час заходу буде презентовано напрацювання щодо імплементації Директиви 27 ЄС «Про енергоефективність» та Закону України «Про фонд енергоефективності».

Запрошуються представники ЗМІ.