Погоджено кандидати на посади усіх керівників райдержадміністрацій

404071947У понеділок, 7 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко під час прес-конференції озвучив імена претендентів на посади Свалявського та Рахівського районів.
Наприкінці минулого тижня було погоджено двох з останніх чотирьох претендентів на посади керівників РДА. Як відомо, на голову Тячівського району запропоновано Петра Голубку, Хустського – Івана Рогача.
Відкритим залишалося питання по Свалявському та Рахівському районах.
– Ми мали два райони, де важко було дійти згоди. На сьогодні вже вирішено питання із призначенням голови Свалявського району. Так, два претенденти домовилися – Андрій Наливайко пропонується на керівника, інший претендент – Іван Сай – буде першим заступником голови райдержадміністрації. Є порозуміння в цьому питанні з громадськостю, – зазначив Валерій Лунченко. – Щодо Рахівського району, то ситуація була дещо складнішою. Так, у результаті перемовин між всіма сторонами процесу було прийнято рішення: на голову райдержадміністрації я пропонуватиму Івана Сурмачевського. Але це за умови, що кандидат Віктор Турок буде призначений першим заступником голови РДА.
Щодо кадрових призначень в обласній державній адміністрації, то Валерій Лунченко наголосив: цим займатимуться заступники голови ОДА, опрацювавши всі пропозиції від громадськості.
Також під час прес-конференції йшлося про бюджет області. Як повідомив Валерій Лунченко, сьогодні всі захищені статті фінансуються: зарплати, пенсії, стипендії профінансовано на 100%.

Прес-центр ОДА