Павло Басараба підведе підсумки діяльності Рахівської РДА за 2017 рік

З метою підведення підсумків діяльності Рахівської районної державної адміністрації за 2017 рік, 6 березня 2018 року, відбудеться публічний звіт голови Рахівської районної державної адміністрації Павла Басараби.

Публічний звіт проходитиме у залі засідань Рахівської РДА, за адресою: м. Рахів, вул. Миру, буд. 1.

Початок об 11.00.

Запрошуються представники: громадських об’єднань, організацій, засобів масової інформації, депутати місцевих рад, керівники органів місцевого самоврядування.

Регламент:
1.Публічний звіт голови райдержадміністрації – до 20 хвилин.

2.Відповіді на запитання представників громадськості та ЗМІ – по 3 хв. на кожне запитання.

Відповідальна особа: начальник відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Вікторія Васильовка, тел. (03132) 2-51-57.

Публічний звіт голови Рахівської районної державної адміністрації Павла Басараби

Примітка:
З метою забезпечення рівності доступу до отримання інформації кожен представник має змогу задати питання. Перед тим, як задати питання, громадянин називає прізвище та ім’я, організацію, яку представляє, назву населеного пункту.

У разі неможливості надати відповідь на питання заявнику одразу, йому буде надана відповідь відповідно до Закону України ,,Про звернення громадян”.