Оновлено форми трьох додатків до податкової декларації з ПДВ

ДПІ у Рахівському районі інформує, що 01.06.2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 року №381 «Про затвердження змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21», яким внесено зміни до форми податкової декларації з ПДВ та Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 року №21.

Зокрема оновлено форми трьох додатків до декларації з ПДВ, а саме:

– додаток 1 «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість»;

– додаток 5 «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів»;

– додаток 9 «Розрахунок податкових зобов’язань за операціями, визначеними в статті 161 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», та питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів».

За новими формами Додатки 1, 5 та 9 до податкової декларації з ПДВ подаються платниками, які обрали місячний або квартальний звітні (податкові) періоди, з 01.07.2018 року.

Водночас наголошуємо, що відомості до таблиці 1.2 додатку 1 та додатку 5 до податкової декларації з ПДВ заповнюються платниками одноразово (для платників, які обрали місячний звітний (податковий) період, – червень 2018 року та платників, які обрали квартальний звітний (податковий) період, – ІІ квартал 2018 року).

Зі зміненою редакцією тексту наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 року №21 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі