За дорученням голови РДА поновлено пільгове забезпечення медикаментами

Сьогодні, 20 грудня, відбулася спільна нарада під керівництвом голів райдержадміністрації і районної ради Віктора Медвідя та Василя Дана, на якій обговорили питання забезпечення громадян пільговими медикаментами.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації Віктор Медвідь зазначив, що метою районної програми є пільгове забезпечення необхідними лікарськими засобами. Програма передбачає безкоштовний або з частковою доплатою відпуск лікарських засобів для лікування окремих хворих.

Відтак, очільник РДА дав доручення керівництву Рахівського центру первинної медико-санітарної допомоги, терміново прискорити видачу і отоварення рецептів інсулінозалежним до моменту поступлення додаткових коштів з державного бюджету, оскільки вже місяць хворі залишаються без належного лікування. Ще 120 тис. грн. розділено між Центром первинної медико-санітарної допомоги і районною лікарнею для пільгового медикаментозного забезпечення громадян для лікування інших, визначених КМУ захворювань.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

Пресслужба РДА

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 13:14