Визначено переможців обласного туру Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з інвалідністю «Барви життя»

Сьогодні, 24 жовтня, Ужгороді в обласному академічному театрі ляльок «БАВКА» департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та департамент культури спільно з обласним центром народної творчості провели відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з інвалідністю «Барви життя».
Відкрив свято творчості та тепло привітав конкурсантів директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішка. Посадовець поділився, що з року в рік учасники фестивалю-конкурсу діляться з оточуючими власними «барвами життя» незмінно щиро та щодалі майстерніше.
В конкурсі взяли участь понад 40 осіб з інвалідністю, які змагалися у різних видах художньої творчості: літературному, музичному та театральному; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності тощо.
Конкурсні виступи оцінювало професійне журі.
Результати відбіркового туру:

Номінація «Вокально-хоровий» жанр
Переможець – Володимир Богоста, учасник художнього аматорства будинку культури села Плоске Свалявського району (керівник  Маріанна Стегура).
Дипломанти – Бургер Марія, учениця Полянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Свалявського району (викладач  Людмила Бургер);
Шапран Андріян, учень Воловецької дитячої школи мистецтв (Маргарита Фур).

Номінація «Поезія»
Переможець  – Мирон Білінкевич (с. Богдан Рахівського району).
Дипломанти – Наталія Назарик (м. Рахів);
Ерфанюк Аліна,  учениця Боронявської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, Хустський район (викладач Тетяна Бабець).

Номінація «Образотворче мистецтво»
Переможець  – Ярослав Бабич – викладач Стеблівської дитячої школи мистецтв Хустського району.
Дипломанти – Мазур Андріана, комунальна реабілітаційна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Дубівське відділення (Волонтер Надія Черевко);
Фількорн Вікторія – учениця Ужгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради (викладач Андрея Прислупська).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
Переможець – Тодер Роман, (с. Костилівка). Викладач Михайло Мартин.
Дипломанти  – Ілічук Наталія (м. Рахів);
Рубець Максим – учень Тячівської дитячої школи мистецтв. Викладач  Мар’яна Бордунова.

Номінація «Фотомистецтво»
Переможець – Гартавел Ганна – учениця Плосківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Свалявського району. Викладач Марина Гартавел.

Учасники обласного етапу нагороджені дипломами, подяками та призами від організаторів та спонсорів – Торговельний центр «Дастор», Кафе «Фантазія» (директор Ганна Машкаринець), реcторан–клуб «Панорама», інклюзивна майстерня «Паралельний світ» (директор Андрій Доніченко), Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Іван Фленько).
Всіх учасників обласного етапу нагороджено цінними призами від організаторів і спонсорів. Переможці – представлятимуть Закарпаття на гала-концерті фестивалю-конкурсу "Барви життя" у листопаді 2019 року в Києві.

Остання зміна сторінки: 29-10-2019 22:00