Віктор Медвідь побував у відділенні інспекторів прикордонної служби селища Великий Бичків

Вчора, 19 березня, голова райдержадміністрації Віктор Медвідь побував з робочим візитом у відділенні інспекторів прикордонної служби ,,Великий Бичків”, яке відноситься до Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління ДПСУ.

У ході візиту Віктор Васильович зустрівся з начальником відділення інспекторів прикордонної служби ,,Великий Бичків”, капітаном Владиславом Вороненко. Під час зустрічі керівники обговорили низку питань щодо співпраці та взаємодії установ. Мова також йшла про надання фінансової допомоги прикордонному загону на проведення ремонтних робіт внутрішніх приміщень, зокрема – робочих кабінетів, кімнат для гігієни та відпочинку персоналу, за кошти районного бюджету.

Очільник райадміністрації поспілкувався з особовим складом про стан оперативно-службової діяльності загону, ознайомився з матеріально-технічною базою підрозділу та його технічними можливостями.

На завершення робочого візиту голова РДА подякував усім прикордонникам відділення інспекторів прикордонної служби ,,Великий Бичків” за сумлінну службу та побажав їм наснаги й наполегливості в нелегкій справі з охорони державного кордону.

Остання зміна сторінки: 25-03-2020 14:25