В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАЗВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ СТАРТАПІВ

5 серпня, у прес-центрі облдержадміністрації конкурсна комісія департаменту економічного розвитку і торгівлі та КП «Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпаття» Закарпатської обласної ради оголосила результати конкурсу бізнес-проектів для підприємців-початківців (стартапи). Його провели у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 роки.
Під час засідання 26 липня учасники презентували 18 бізнес-проектів.
Серед них: "RE-leatpaper – виготовлення паперової продукції з опалого листя», «Автоімпорт», «Виготовлення еко-сумок», «Просування торгівлі унікального еко-розпалювача за допомогою створення бренду», «Розвиток оптової торгівлі біопаливом», «Мобільний додаток INGRID», «З-Д конструктор», «MoveOn – повний спектр послуг по обслуговуванню транспортних засобів» та інші.
Варто відзначити, що всі подані проекти були інноваційними, актуальними та соціально важливими для області.
Конкурсна комісія визначила 6 переможців. Автор першого за рейтингом стартапу « RE-leaf paper – виготовлення паперової продукції з опалого листя» Валентин Фречка отримає на його реалізацію 30 тис. грн. Решта 5 переможців – по 28 тис. грн. Усі учасники конкурсу були нагороджені пам’ятними подарунками.
Грантові кошти переможцям надаються безповоротно. Організатори  проводитимуть моніторинг втілення та розвитку відзначених бізнес-проектів.

Остання зміна сторінки: 07-08-2019 14:20