В області завершено оцінювання інвестиційних проектів, котрі впроваджуватимуть у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

У середу, 8 травня, під головуванням першого заступника голови ОДА  Івана Дурана відбулось засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році. Відповідно до вимог законодавства члени  комісії до 1 травня поточного року провели оцінку проектів, зареєстрованих до участі у конкурсі. 
На он-лайн платформі Мінрегіону України «Державний фонд регіонального розвитку» (http://dfrr.minregion.gov.ua/) було зареєстровано 140 проектів на загальну суму 1,3 млрд гривень, які підготовлені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. 
Переможцями попереднього конкурсного відбору є проекти, які за результатами оцінки набрали не менше 30 балів.
Менше цього показника отримали 24 проекти на суму понад 95 млн. гривень. Це проекти, що не пройшли оцінку, не були належним чином оформлені у відповідності до законодавства або їх вартість була меншою 1 млн. грн. та 5 млн. грн. згідно вимог, визначених для проектів регіонального розвитку.
Враховуючи вимоги статті 24¹ Бюджетного кодексу України, на реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається виділення не менше 10 відсотків коштів з державного фонду регіонального розвитку.
Рейтинг проектів опубліковано на офіційній сторінці облдержадміністрації у вкладці «Економічний блок» – «Державний фонд регіонального розвитку». Відеозапис засідання можна переглянути за посиланням https://youtu.be/zXWQ2KO9864 

Остання зміна сторінки: 08-05-2019 15:47